Kurumsal

2004 yılı Haziran ayında Ankara’da kurulan yayınevimiz “Alter Yayıncılık” ve “Andaç Yayınları” tescilli markalarıyla akademik yayıncılığın her alanında yayınlar çıkartmakta, uluslararası düzeyde faaliyet göstermekte ve çıkardığı akademik yayınlarla dünyanın pek çok ülkesinde okunan ve başvurulan yayın sayısını sürekli olarak artırmaktadır. Yayınladığımız kitaplar pek çok ülkenin yüksek öğretim kurumlarının ve kütüphanelerinin kataloglarında yer almaktadır.

T.C. Kültür Bakanlığı Yayıncı Serifikasına sahiptir. Uluslararası düzeyde çeşitli girişimlerde bulunarak ülkemizde yayınladığı kitapların diğer ülkelerde pazarlamasını yapmakta, dünyanın pek çok ülkesinde okur sayısını artırma yönünde çalışmalar yapmaktadır. Yayınlarımız www.amazon.com kitap bölümünde pazarlanmaktadır. Dünyanın pek çok ülkesinin kütüphanelerinde ve tanınmış üniversitelerin kitap kataloglarında yer alan bir yayınevi olmanın haklı gururuyla yayıncılığa devam etmekteyiz.

Yayıncılığa her geçen gün kaliteli yayınlar yönünden çıtayı yükselterek devam etme azmindeyiz.

Bu anlamda okurlarımızın ve yazarlarımızn desteği enerjimizi ve azmimizi artırmaktadır.

Yeni yazarlarla ve sürekli yeni yayınlarla okurlarımızın desteğini bekliyor eleştirilerinin bizleri daha iyiye ve doğruya yönelteceğini biliyoruz.

Sitemizde her an için güncel yayınlarımızı bulabileceksiniz. Her kitap bir tık uzağınızda olacak.

 

En iyi dileklerimizle...